Cepro Industriële afschermingen – Tochtlamellen

De dagen worden korter en het weer wordt frisser.

Ook voor de mensen in het magazijn bij jou betekent dit dat het gevaar van tocht in de hal op de loer ligt. Door in de tocht te moeten werken worden mensen eerder ziek, wat natuurlijk uitval tot gevolg gaat hebben.

Door de toepassing van kleurloos, transparante lamellen kan veel leed voorkomen worden. Deze oplossing is veelal prijsgunstig en levert direct resultaat in het verminderen van de overlast. Op deze manier blijven jouw medewerkers gezond en gewoon aan het werk!

Met de kleurloos transparante lamellenafschermingen kunnen ook eenvoudig compartimenten in hallen worden gemaakt, zodat slechts een deel van de hal verwarmd hoeft te worden.

Verder zijn deze materialen uitermate geschikt voor afschermingen tegen overlast van industriële stof, water, etc. etc.

Middels onderstaand aanvraagformulier kun je gemakkelijk een offerte voor de transparante lamellen afschermingen aanvragen en kunnen wij je een passende offerte aanbieden.

Aanvraagformulier


Geplaatst op 5 januari 2021

Contact

Gegevens
VVS-Techniek V.O.F.
Paul Gabriëlstraat 4a
5753 DG Deurne
Tel +(31) 0493 34 89 00
verkoop@vvs-techniek.nl
KvK 71591737

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

 

08:00 – 17:00
08:00 – 17:00
08:00 – 17:00
08:00 – 17:00
08:00 – 17:00
Gesloten
Gesloten